Zacieraczki do betonu

Zacieraczki do betonu

Na każdej budowie wykorzystuje się cały szereg różnego rodzaju urządzeń. Do tych specjalistycznych, które znacznie ułatwiają prace, sprawiając, że przebiegają one szybciej i są mniej obciążające dla pracowników zalicza się zacieraczki do betonu. Są to specjalistyczne maszyny, które są niezastąpione wówczas, gdy chcemy wykończyć betonową powierzchnię. Zacieraczka do betonu wyrówna niedoskonałości powierzchni, sprawi, że będzie ona idealnie gładka. Wykorzystuje się je także do konserwowania betonowych powierzchni, a także ich naprawy.

Obecnie w sprzedaży znaleźć można szeroki wybór zacieraczek do betonu

Różnią się nie tylko ceną, ale również wielkością, a także sposobem użytkowania. Dostępne są zacieraczki o różnej średnicy talerza. Ciekawą propozycją są te, które mają podwójne talerze do wygładzania. Bez problemu można kupić zacieraczkę idealną do małych pomieszczeń, jak i taką, która sprawdzi się w przypadku wielkich powierzchni.

Elektryczna czy spalinowa?

W sprzedaży dostępne są zacieraczki z napędem elektrycznym oraz spalinowym. Ten pierwszy stosowany jest w zacieraczkach jednowirnikowych. To dobre rozwiązanie, jeśli szukamy zacieraczki, która nie tylko nie wydziela spalin, ale również pracuje naprawdę cicho. Niewątpliwym atutem jest także znacznie niższa waga. W konsekwencji poruszanie się takimi zacieraczkami w pomieszczeniu jest zdecydowanie prostsze. Zacieraczki do betonu kupisz na https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/sprzet-do-obrobki-betonu/bg-475/967929201/

Zacieraczki spalinowe to z kolei propozycja idealna wówczas, gdy pracować będziemy na naprawdę dużej powierzchni. Niewątpliwym plusem jest to, że takiej zacieraczki nie trzeba podłączać do prądu. W efekcie podczas pracy nie musimy uważać na plączący się nam pod nogami przedłużacz. Z uwagi na talerze o znacznie większej średnicy takie zacieraczki pozwalają na szybszą pracę. Ich atutem jest większa moc. Są one również bardzo wytrzymałe.

Zacieraczki do betonu to urządzenia, które istotnie ułatwiają pracę na budowie. Z ich pomocą wykończenie betonowej powierzchni jest naprawdę bardzo proste. Zaprezentowane rodzaje zacieraczek to jedynie niewielka część tego, co dzisiaj proponują producenci tego rodzaju sprzętu.

Sprawdź także:

Share

Dodaj komentarz