Rosnąca popularność sprężarek powietrza

Sprężarki powietrza to urządzenia niezwykle rozpowszechnione w życiu codziennym oraz w przemyśle. Prosta zasada działania, łatwość w przechowywaniu oraz użytkowaniu sprawiły, że powstało wiele różnych producentów tego typu urządzeń. Nie wszystkie charakteryzują się tak dobrymi parametrami jak marka Ingersoll Rand, której jesteśmy dystrybutorami. Dobra marka oznacza, że sprzęt jest dopracowywany już na etapie produkcji. Każda część osobno, jak i gotowa całość jest poddawana testom jakości oraz hermetyczności. Wszystkie części są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta. Sprężarki, które sprzedajemy są oznaczone atestem ISO, są wydajne, funkcjonalne, efektywne.

Sprężarki to dość tanie urządzenia, które są łatwe w serwisowaniu, nawet jeśli ulegną zniszczeniu lub uszkodzeniu, nie trwa długo zanim nie zostaną naprawione. Prowadzimy całodobowy serwis, który pozwala na błyskawiczne usunięcie usterek. Sprężarki napędzane są silnikiem spalinowym, a zasada ich chłodzenia jest podobna jak właśnie w silniku. Sprężarki nie posiadają limitu czasu pracy, mogą równie dobrze być sprawne przez lata. Posiadamy pięcioletnią gwarancję dla klientów. Nasze urządzenia są w pełni sprawne i na najwyższym poziomie wydajności.

rosnąca popularność sprężarek powietrza

Sprężarki śrubowe to jedne z najpopularniejszych urządzeń tego typu. Nie tylko pracują ciszej niż większość sprężarek, ale również są przeznaczone do ciężkiej pracy całymi dniami, większą część roku. To idealne rozwiązanie dla pracy stałej pracy przemysłowej. Obecnie na rynku dostępne są sprężarki śrubowe o zmiennych oraz stałych obrotach, olejowe oraz bezolejowe.

Sprężarki są urządzeniami łatwymi w przechowywaniu, mogą znajdować się praktycznie w każdych warunkach, jedynym zastrzeżeniem jest zaś to, aby nie naruszać ich szczelności poprzez uszkodzenia mechaniczne. Jeśli istnieje ryzyko uszkodzenia sprężarki, najlepiej przenieść ją w inne miejsce, ponieważ rozszczelnione urządzenie jest bezużyteczne, poza tym zwiększa ryzyko wystąpienia wybuchu i odniesienia obrażeń.

Więcej informacji o sprężarkach powietrza znajdziesz na: http://www.machair.pl/

Sprawdź także:

Share

Dodaj komentarz