Kilka informacji o leasingu

Kilka informacji o leasingu

Zakup maszyn, nieruchomości czy pojazdów mechaniczny można dzisiaj sfinansować nawet nie posiadając wystarczającej ilości własnych środków finansowych. Oprócz kredytów bankowych do wyboru jest także leasing. Z tej możliwości szczególnie często korzystają przedsiębiorcy, którzy tworzą, poszerzają, rozbudowują lub wymieniają flotę pojazdów firmowych.

W jakiej firmie można wziąć auto w leasing?

Popularność leasingu samochodowego jest tak popularną usługą, że na rynku działa coraz większa liczba firm leasingowych. Do tych, z której usług można skorzystać bez obaw należy Santander Consumer Multirent. Jest to firma, która specjalizuje się w leasingu operacyjnym. Swoją ofertę firma SCM kieruje głównie do małych i średniej wielkości firm. Ale z oferty mogą skorzystać także klienci korporacyjni.

Jaka jest oferta SCM?

Leasing operacyjny, który proponuje SCM jest dla przedsiębiorców rozwiązaniem bardzo korzystnym. Co miesięczna rata leasingowa może bowiem zostać wliczona w koszt prowadzenia działalności. Firma Santander Consumet Multirent proponuje leasing na bardzo różne typy pojazdów. Leasing na samochód może więc dotyczyć zarówno pojazdów osobowych, jak i samochodów dostawczych. W przypadku tych ostatnich, ich masa całkowita nie może przekraczać 3,5 t. W leasing przedsiębiorcy mogą wziąć zarówno samochody nowe, jak i używane. Ale uwaga! Używany samochód nie może mieć więcej, jak 8 lat. Firma Santader Consumer Multirent przygotowała bardzo rozbudowaną ofertę. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na zawarcie umowy, mogą skorzystać również z dodatkowych produktów. Są to: ubezpieczenia, karta paliwowa, e-Platforma. Formalności związane z zawarciem umowy przebiegają bardzo szybko, są ograniczone do minimum.

Leasing samochodów to rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne wśród polskich przedsiębiorców. Z oferty przygotowanej przez SCM mogą skorzystać firmy różnej wielkości na każdym etapie działalności. Również firmy, które dopiero rozpoczynają działalność mają szanse na zawarcie umowy leasingowej.

Sprawdź także:

Share

Dodaj komentarz