Dofinansowanie wakacji pracowników

14 Lis

Dodatki do wynagrodzenia są bardzo popularną, wykorzystywaną w wielu firmach opcją wspierania pracowników. Nie powinno już być zaskoczenia, że tego typu rozwiązania obecnie są bardzo chętnie wykorzystywane i wiele firm po nie sięga. Przede wszystkim pracownicy są także coraz bardziej wymagający w stosunku do tego co mogą otrzymywać od potencjalnego pracodawcy. W czasach, gdy maleje bezrobocie rynek należy do pracownika i znalezienie go nie jest łatwym zadaniem. Między innymi dlatego właśnie poza wynagrodzeniem pieniężnym proponuje się dość często również inne elementy dodatkowego wynagrodzenia.

Dodatki do wakacji

W wielu firmach wykorzystuje się obecnie formę dofinansowania, która zakłada przygotowanie dodatkowych pieniędzy, którymi będzie się dofinansowywać wypoczynek wakacyjny pracowników. Obecnie jednak i na tym polu stosować można różne rozwiązania. Warto się z tym zapoznać i dowiedzieć jakie formy będą najkorzystniejsze. Świetna opcją będzie między innymi karta Edenred Ticket Holiday. To nowy pomysł na organizowanie dofinansowania wakacyjnego dla pracowników. To doskonałe rozwiązanie i to przynajmniej z kilku powodów.

Dofinansowanie wakacji pracowników

Wygoda dla pracowników

Decydując się na ticket holiday można przygotować dla pracowników formę przedpłaconej karty, która będzie do ich dyspozycji w dowolny sposób na jedno z wydarzeń turystycznych. To bardzo wygodna opcja, ponieważ pracodawca będzie miał możliwość skorzystać z takich rozwiązań, dzięki którym nie będzie musiał długo zajmować się organizacją tego dofinansowania. Wystarczy tylko przygotować karty dla pracowników i przygotować do nich odpowiednią kwotę, którą zostaną uzupełnione. Następnie pracownik, który taka kartę otrzyma na dowolne kwestie związane z turystyką może je wykorzystać. Jedyny warunek jaki będzie się pojawiał to  konieczność wykorzystywania karty w tych firmach, które do danego programu będą należeć. W ramach ticket holiday istnieje grupa firm, które należą do programu  i właśnie z tych firm i organizowanych przez nią wyjazdów turystycznych będzie można korzystać.

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *